Změna designu

· 198 words · 1 minute read

Člověk si takhle rozhodne jednou jedinkrát za celý rok na několik málo dní ignorovat Internet a Google se mu okamžitě pohotově odmění. Z nezjištěného důvodu jsem dnes ráno otevřel Anekron v podobě, která odpovídá neupravené šabloně Dynamic Views. Ještě týden zpátky přitom vypadal zhruba nějak takhle, nebo si to aspoň pamatuje cache.

Naštval jsem se. Jakkoli mému oku původní vzhled esteticky vcelku lahodil a líbila se mi i svěží jednoduchost, nutnost používat CSS na kdejakou blbost mi dost lezla na nervy už dřív. V kombinaci s nově objevenou nestabilitou mě však stihl původní entuziasmus přejít docela.

Proto představuji nový design Anekronu postavený na šabloně Awesome Inc, který snad na blogu nějakou dobu vydrží. Trošku ho ještě samozřejmě vyladím, zatím jsem však naprosto spokojený se snadností úprav a šíří jejich možností.

Namísto drobných ikonek u pravého okraje obrazovky máte nyní štítky, hledání, seznam blogů či oblíbené příspěvky k dispozici nalevo. K patě se pak přestěhovala možnost odběru skrze RSS, jakož i odkazy na mé další projekty. Brzy se navíc snad dočkáme i hezčího pozadí.

Tolik k nutným (a taky popravdě dost nudným) informacím. Slibuji, že se příště pustím do zajímavějšího tématu, tedy pokud mi blog neudělá nějaký další naschvál.