Recenze Wilds a YouTube doporučení

· 230 words · 2 minute read

Dneska jenom krátce. O prázdninách se má taky občas relaxovat, takže jsem natočil něco jako krátkou videorecenzi online mlátičky wilds.io. Světa znalí v mém herním nicku zajisté poznají odkaz na oblíbený YouTube kanál Life of Boris, který vám srdečně doporučuji. Minout byste neměli ale ani další skvělé tvůrce.

Došlo k chybě. 🔗

Nelze spustit JavaScript.

Parademics se zaměřuje na předělávky nejslavnějších soundtracků. Pracuje třeba s hudbou k Hobitovi, Harrymu Potterovi nebo Transformers. Za poslech stojí úplně všechno, já ale doporučím zejména úžasnou variaci na motiv Deshi Basara, který musel utkvět v paměti každému, kdo zhlédl posledního Nolanova Temného rytíře.

Došlo k chybě. 🔗

Zkuste si toto video přehrát na www.youtube.com nebo, pokud je vypnutý, zapněte JavaScript.

Leichmeister je český tvůrce, kterého znám osobně a jehož zhodnocení páté epizody letošní série Hry o trůny mě skoro složilo pod stůl (smíchy, samozřejmě). Naneštěstí už dlouho nic nenahrál, za což údajně můžou špatné pracovní podmínky. Beztak se ale jenom vymlouvá a jednoduše se mu nechce.

Došlo k chybě. 🔗

Nelze spustit JavaScript.

Analýzou nejslavnějšího fantasy seriálu se pak zabývá i kanál Alt Shift X, na který byste určitě taky měli mrknout. Tedy za předpokladu, že umíte aspoň pasivně anglicky – některá videa sice již obsahují české titulky, ty jsou ale tvořeny dost selektivně a především se zpožděním. Na pomoc si však můžete vždy zapnout přinejmenším ty originální.

Uf, můžu si oddechnout, článek už není úplně prázdný…